KONST / Litografier / Färglitografi 14332083
nr 1433 2083
Knut Swane
(f. 1951), Norge
Figurer. Signerad, numrerad 90/150, daterad -83. Färglitografi, bildmått: 57x86, yttermått inklusive ram: 64x102 cm
Knut Swane, svensk bildkonstnär född 1951.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:40:16
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
22 nov